Головні новини, Новини, Новини Футболу

«Барселона» має наймолодший склад за останні 7 сезонів

«Барселона» знизила середній вік гравців основного складу більш ніж на рік і тепер має наймолодший склад за останні сім сезонів, інформує Football Espana з посиланням на Marca.

Зараз середній вік команди становить 25,5 років, в порівнянні з 26,9 року в минулому сезоні, при цьому показник впав нижче 26 років вперше з сезону 2014/2015 року, коли він становив 25,7 року.

Поповнення в особі Педрі (17), Франсіско Трінкао (20) і Сержіньо Деста (19) зіграло в цьому вирішальну роль, хоча основну обойму молодих гравців представляють саме випускники академії «Барселони», зокрема Ансуї Фаті (17), Карлес Аленья (22 ) і Рікі Пуч (21), в той час як Рональд Араухо (21) і Матеус Фернандес (22) лише доповнюють картину.

Це було доповнено відходом декількох гравців у віці не менше 30 років, серед яких Луїс Суарес ( «Атлетіко Мадрид»), Іван Ракітич ( «Севілья») і Артуро Відаль ( «Інтер»).

Єдина угода, яка суперечить цій тенденції, – придбання 30-річного півзахисника Міралема Пьяніча, який замінив 23-річного Артура в рамках фактичного обміну з «Ювентусом».

Джерело: Football Espana

Поділитися