Керівництво

Хосеп Марія Бартомеу Флорета (Барселона, 6 лютого 1963 року) є членом ФК «Барселона» з 1974 року (членський номер 15 247). Бартомеу став президентом ФК «Барселона» 23 січня 2014 року, коли Сандро Росель подав у відставку. Людина, яка до цього була віце-президентом, зайняла пост президента і на виборах 18 липня 2015 року його кандидатура перемогла, набравши майже 55% голосів і набагато випередивши інших трьох кандидатів.
До вступу на посаду він виконував різні інші функції в ФК «Барселона». У період з 2003 по 2005 рік він був директором, що відповідає за секції гандболу та баскетболу, а в 2010 році він повернувся в клуб в якості спортивного віце-президента.
Під час перебування Хосепа Марії Бартомеу на посаді президента, професійні команди Клубу зберегли свій високий рівень, родзинкою якого стала переможна кампанія «Барси» в 2014/15 році, складається з титулу Ла-Ліги, Кубка Короля і Ліги чемпіонів.
Одна з його основних цілей, викладених в Стратегічному плані Клубу, полягає в тому, щоб перетворити клуб в найповажніший і улюблений в світі, з доходом близько 1000 мільйонів євро до 2021 року, будівництво «Espai Barça» – кращого спортивного комплексу в світі, в центрі міста.
Одружений, має двох дітей, є партнером і генеральним директором ADELTE Group (інженер портів і аеропортів, світовий лідер в області посадки і проектування великих транспортних засобів) і EFS, Equipo Facility Services (група підприємств з обслуговування систем і підприємств електромеханічного обладнання).