Партнери

ТОВ “Кращий вибір” Україна – торгова марка, яка завоювала повагу на європейському ринку будівельних матеріалів. На сьогоднішній день є сертифікованим виробником пластикових форм для садових доріжок і бордюрів, спеціальних добавок і барвників. Вся продукція виробляється під брендом НОRMUSEMD. За роки існування компанії, вироблена продукція завоювала популярність і повагу більш ніж в 40 країнах.

Перший спеціалізований інтернет-магазин виключно оригінальної футбольної атрибутики, сувенірів і екіпіровки європейських футбольних ТОП-клубів. Це той магазин, де Ви зможете купити виключно оригінальну, ліцензовану продукцію з символікою улюбленого клубу.

Перший Всеукраїнський екологічний телеканал “Еко TV” – це унікальний проект інформаційно-аналітичного, пізнавального і розважального телебачення. В ефірі телеканалу – більше 30 програм власного виробництва, а також кращі документальні фільми світу. “Еко TV” визнаний кращим пізнавальним телеканалом 2010 року за версією «Media & amp; Sat Leaders “.


Громадська організація «Міжнародне Антикорупційне Бюро» була зареєстрована Міністерством юстиції України 24 грудня 2015 року. Метою заснування Бюро – сприяння в установленому порядку запобіганню і протидії корупції, здійснення громадського контролю за дотриманням Конституції та законів України й інших держав щодо запобіганню і протидії корупції посадовими особами державних органів влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, тощо. Захист національних, конституційних та соціально-економічних інтересів громадян, членів організації у сфері запобігання і протидії корупції, як на території України так і за її межами. Для членів фан-клубу звернення у бюро – безкоштовне.

Центр Розвитку Мов працює в Україні з 2001 року і є визнаним лідером по навчанню і поширенню іспанської мови, яка займає одну з провідних позицій в світовому спілкуванні. Всі види діяльності, а саме: навчання іноземним мовам, перекладацькі послуги та навчання в Іспанії, ліцензовані Міністерством Науки і Освіти України (ліцензія АЕ № 298515, термін дії до 22 червня 2020 г.). У нашому Центрі Ви можете вивчити іспанську мову і познайомиться з культурою і традиціями Іспанії, вибрати зручний час занять і форму навчання (індивідуально або в міні-групах). Ми пропонуємо нашим слухачам інформацію про всі культурні заходи, які проводяться посольством Іспанії в Україні та участь в клубах спілкування з носіями англійської мови.